FOODIO Shake príchuť Vanilka / škorica... ale moja obľúbená je Lesné ovocie...a to žiaľ nie je v ponuke. Verím, že sa tam opäť vráti... Celkovo je to však vydarený produkt po každej stránke.
Foodio používam už niekoľko rokov a veľmi mi chutí, má prirodzenú chuť a je skvelým doplnkom alebo náhradou ľahkého jedla
to neutralne nocafe je super pil osm ho viackrat par mesiacov ale teraz som omylom objednal cokoladu a ta je otrasna, strasne sladka a citit tam sladidla
FOODIO shake pijem pravidelne a som spokojný. Tentokrát som objednal mango príchuť a na leto je podľa mňa úplne ideálna – osviežujúca, chutná a nie je zbytočne presladená. Oceňujem aj rýchle dodanie, objednávka prišla bez problémov a v krátkom čase. Určite objednám znova.
Skúšal som zatiaľ iba čokoládovú príchuť. Bol som príjemne prekvapený chuťou. Cez deň trávim dosť času v aute a na normálny obed nie je vždy čas. Nápoj zasýti na pár hodín a človek má z toho lepší pocit ako z bagety na benzínke. Super produkt. Odporúčam každému, kto nemá cez deň čas na plnohodnotný obed.
Mensi shaker potesil! Konecne velkost pre zensku ruku:) Zboznujeme foodio chrumkava cokolada a v mriezke sa oriesky zasekavali, takze miesat s “hrkalkou” je super, uz ziadne sparanie zaseknutych orieskov:))) aaale zase velke (82g) foodio sa miesa tazsie.. takze to robime radsej s 2dcl vody, poriadne rozmiesame a potom pridame este 1dcl a jemne premiesame.
No Cafe si objednavam casto. Je to vynikajuca nahrada za klasicku kavu. Nesposobuje mi vedlajsie ucinky a chutovo je lepsia ako "klasicka" kava z kavovaru.
