FOODIO Shake príchuť Vanilka / škorica... ale moja obľúbená je Lesné ovocie...a to žiaľ nie je v ponuke. Verím, že sa tam opäť vráti... Celkovo je to však vydarený produkt po každej stránke.
Foodio používam už niekoľko rokov a veľmi mi chutí, má prirodzenú chuť a je skvelým doplnkom alebo náhradou ľahkého jedla
to neutralne nocafe je super pil osm ho viackrat par mesiacov ale teraz som omylom objednal cokoladu a ta je otrasna, strasne sladka a citit tam sladidla
FOODIO shake pijem pravidelne a som spokojný. Tentokrát som objednal mango príchuť a na leto je podľa mňa úplne ideálna – osviežujúca, chutná a nie je zbytočne presladená. Oceňujem aj rýchle dodanie, objednávka prišla bez problémov a v krátkom čase. Určite objednám znova.














